Menu
بازگشت به بلاگ

بهترین قیمت پنجره دوجداره

@description

در این فرصت تکرار نشدنی، قصد داریم در این مقاله از پارس آمود به بررسی موضوع، بهترین قیمت پنجره دوجداره بپردازیم. پیش از این هم گفتیم که نمای ساختمان، مهم‌ ترین بخش از یک سازه و اولین عطف ارتباطی از آن با افراد است. در ادامه افزوه شد که نمای یک ساختمان به عنوان لباسی برای بنا، نمایانگر ویژگی‌ های درونی ساختمان و طراحی‌ های داخلی او می‌باشد. چنین موضوعی به وضوح نشان می‌دهد که نمای ساختمان تا چه اندازه‌ ای می‌تواند روی کسب و کار و جذب مشتری تأثیر گذار باشد.

پنجره‌ ها هم بخشی از نمای برج و ساختمان هستند و تقریباً بخش عمده‌ ای از فضای آن را اشغال می‌کند. به همین علت باید به اندازه نمای کلی ساختمان، برای انتخاب پنجره‌ ها اهمیت قائل شد. پنجره‌ های دوجداره نمونه‌ ای از پنجره‌ های پر امکانات و رایج بوده و امروزه انتخاب اول بسیاری از سازندگان و کارفرمان، هستند.

در ادامه به بررسی بهترین پنجره دوجداره خواهیم پرداخت.

بهترین قیمت پنجره دوجداره

اما مسئله اینجاست که کل هزینه اجرای پنجره دوجداره برای بهترین پنجره دوجداره، چه مقداری خواهد شد و آیا با بودجه کارفرما هماهنگی دارد یا خیر؟ همه ما می‌دانیم که این موضوع تا چه حدی برای شخصی که قصد شروع ساخت یک ساختمان یا سازه دارد، پر اهمیت است. به عنوان مثال برای ساخت، یک برج یا ساختمانی مرتفع، بیش از آنچه تصور می‌کنید به پنجره نیازمندید. در این راستا، لازم است، در جستجوی بهترین قیمت پنجره دوجداره در بازار باشید. به گونه‌ ای که اجرای پنجره دوجداره نمای ساختمان، مقرون به صرفه باشد و هم در عین حال باکیفیت و آراسته به نظر رسد.

با توجه به همه گفته‌ های فوق، تصمیم گرفتیم محتوای مقاله امروز خود را به بررسی بهترین قیمت پنجره دوجداره و هزینه اجرای آن‌ ها اختصاص دهیم. پس جای نگرانی نیست و شما می‌توانید تنها با مطالعه یک مقاله چند صفحه‌ ای درباره بهترین پنجره دوجداره، به هر اطلاعاتی که نیازمندید دست یابید.


بهترین پنجره دوجداره

پیش از هر صحبتی بهتر است اول با پنجره‌ های دوجداره تا حدودی آشنا گردیم. در واقع پنجره‌ های دوجداره، پنجره‌ هایی هستند که به هنگام تولید شان به جای یک شیشه، از دو شیشه استفاده می‌کنند. سپس فضای خالی میان آن دو شیشه را با گازی که اندکی رسانای حرارتی دارد، پر می‌کنند. حال سؤال اینجاست که این گاز چه کاربردی می‌تواند داشته باشد؟ وجود چنین گازی در این ناحیه، پنجره را کاملاً عایق می‌کند تا از انتقال آب، آلودگی، صوت و... جلوگیری نماید.


مزایای پنجره‌های دوجداره

• حفظ ظرافت در عین زیبایی

• برخورداری از امنیت بسیار بالا

• مقاومت زیاد در برابر فشار و ضربه‌ های قوی

• ضد سرقت بودن از مشخصه‌ های بارز آن‌ هاست. پنجره‌های دوجداره با برخورداری از زبانه قفلی، قابلیت قفل از سه طرف دارند.

• ساختار شیشه در پنجره‌ های دوجدار گزینه مناسبی برای ذخیره انرژی است.

• اجرا و استفاده از پنجره‌ های دوجداره برای ساختمان، تا حد زیادی بر ارزش ملک شما می‌افزاید.

• ممانعت از عبور و ورود اشعه یو وی

• در مقابل عوامل جوی و شرایط تغییر آب و هوایی تغییر رنگ نمی‌دهد.

• مقاوم بالا در برابر زلزله

• سازگاری با محیط زیست و همچنین عمر زیاد

مزایای پنجر‌ه های دوجداره بیش از این موارد است اما چون موضوع اصلی ما، بررسی بهترین قیمت پنجره‌ های دوجداره است به همین موارد اکتفا می‌کنیم. پنجره‌ های دوجداره به تبع از تمام مزایا، از قیمت بالاتری در مقایسه با مدل‌ های معمولی‌ تر برخوردارند. همین موضوع تنها عیب و نکته منفی پنجره‌ های دوجداره بوده اما باز هم ارزش خرید و استفاده را دارد.


بهترین پنجره دوجداره و عوامل تاثیر گذار آن

• یراق‌ آلات مورد استفاده: دستگیره، لولا، اسپانیولت تعدادی از یراق‌ آلات مورد نیاز برای اجرای پنجره دوجداره هستند. البته اقلام دیگری جهت باز و بست پنجره دوجداره (محوی، تک و دوحالته، کشویی، فولکس واگنی و همچنین آکاردئونی) لازم است. این کالا بسته به نوع، کیفیت و ابعاد، اسم و برند از قیمت‌ های مختلفی برخوردار می‌باشد.

• رنگ پروفیل: لمینت و پروفیل رنگی، هم اکنون بیشترین سطح فروش در نوع پروفیل رنگی را به خود اختصاص می‌دهند. در نهایت به افزایش حدوداً 30 درصدی از قیمت‌های فاکتور منجر می‌شوند.

• تعداد و ضخامت دیواره‌ های شیشه‌ ای با شیشه یک جداره، دو و سه جداره‌ ای

• نحوه تولید پنجره دوجداره در انواع دستی یا صنعتی بودن

• رنگ شیشه‌ ای مورد استفاده در پنجره دوجداره شامل آبی، طلایی، سوپر سیلور و برنز

• نوع شیشه استفاده شده در پنجره دوجداره به انواع سکوریت، ساده و لمینت

همه موارد فوق، روی کل هزینه‌ های برآورد شده برای اجرای پنجره دوجداره، تأثیر ‌گذارند.بهترین قیمت پنجره دوجدارههزینه اجرای پنجره دوجداره

برای صرفه‌ جویی و کنترل هزینه‌ها، باید علاوه بر جستجوی بهترین قیمت پنجره دوجداره، موارد دیگری را در نظر داشت باشیم. بعد از خرید، با تحقیق و پرس‌ و‌ جو، باید هزینه اجرای پنجره دوجداره را محاسبه نمود. در نهایت همکاری با مجموعه‌ ای را انتخاب کنید که متناسب با هزینه اجرای پنجره دوجداره، نتیجه مطلوبی به شما ارئه دهند. به عنوان مثال شرکت مهندسی پارس آمود، که در زمینه نماسازی و اجرای پنجره‌ های دوجداره فعالیت می‌کند، گزینه مناسبی برای شماست.


بهترین پنجره دوجداره و شیوه نصب آن

دوام و طول عمر پنجره‌ های دوجداره ساختمان، افزون بر جنس و کیفیت، به نحوه نصب و اجرای آن‌ ها به دست نصاب بستی دارد. با کوچک ترین حواس پرتی و اشتباه در فرایند نصب، ممکن است مشکلات متععدی به هنگام استفاده از پنجره‌ ها به وجود آید. از این رو باید نصب و اجرای پنجره دوجداره را تنها به افرادی سپرد که کاملاً در این حوزه ماهر و حرفه‌ ای عمل کنند.

پیشنهاد ما به شما همان مجموعه پارس آمود است. پارس آمود تا به امروز با اتکا بر تجربیات کارکنان مجرب خود و همچنین بهره گیری از افراد متخصص و حرفه‌ ای، پروژه های بزرگ و مجللی در سطح کشوری اجرا کرده است. همکاری با پارس آمود، نه تنها اجرای پنجره دوجداره، بلکه کل نمای ساختمان را به بهترین شکل ممکن طراحی و اجرا خواهد کرد.


قیمت اجرای پنجره دوجداره

آگاهی از قیمت اجرای پنجره دوجداره و هزینه خود پنجره‌ ها، یکی از دغدغه‌ های برزگ کارفرمایان و سازندگانی است که قصد شروع فعالیت دارند. این که قسمت نصب و اجرای پنجره‌ ها چقدر است و چگونه باید از این قیمت مطلع شد؟ میزان دستمزد نصاب و شرکت‌ های اجرایی چقدر است؟ همگی سوالاتی هستند که در این مواقع در ذهن هر یک از شما نقش می‌بندند.

در واقع قیمت اجرای پنجره دوجداره، بسته به جنس و نوع پنجره‌ ها متغیر است. دستمزد نصاب هم جدا از این قیمت‌ ها محسوب می‌شود. البته شرکت‌ هایی وجود دارند که تمام مسئولیت‌ های خرید و اجرای پنجره دوجداره را برعهده می‌گیرند. در آخر هم کل هزینه‌ های صرف شده را با قیمت مقرون به صرفه و منصفانه‌ ای به شما ارائه می‌دهند.

جهت کسب اطلاعات از هزینه‌ای برآورد شده کل مراحل اجرای پنجره‌ ها، کافی است ابعاد، نوع و تعداد پنجره‌ های مورد نظر خود را به شرکت پارس آمود ارائه دهید. بعد از آن با قیمت‌ های اقتصادی، بدون شک بهترین نتیجه را دریافت خواهید نمود.


بهترین قیمت پنجره دوجداره (مزایای استفاده از پنجره دوجداره)

پس از اینکه با فاکتور های بهترین قیمت پنجره دوجداره آشنا شدید، بهتر است درباره اهمیت و مزایای استفاده از این پنجره هم بدانید. این پنجره عایقی دارد که در برابر سرما و گرما مقاومت می کند. مقدار زیادی از اتلاف گرما در فصل زمستان، با این پنجره کاهش پیدا می کند. به علاوه در فصل تابستان، هوای داخلی ساختمان خنک می ماند و انرژی سرمایشی هدر نمی رود. اگر می خواهید سر و صدای فضای اطراف را کاهش دهید و از نفوذ این صدا ها جلوگیری کنید، این پنجره برای شما مناسب است و همچون یک عایق صدا عمل می کند. یکی از مهم ترین مزایایی که پنجره دوجداره دارد، امنیت و مقاومت آن است. پنجره دوجداره در برابر انواع آسیب ها مقاوم است و طول عمری طولانی دارد.

در نهایت برای یافتن بهترین قیمت پنجره دوجداره باید به خوبی تحقیق کنید و با فروشندگان مختلف در این باره مشورت کنید تا به محصول دلخواه خود برسید.هزینه تعویض پنجره دوجداره

فاکتور های بسیاری برای مشخص کردن قیمت و هزینه‌ های کلی وجود دارند. اندازه و ابعاد، کیفیت و نوع عوامل تأثیر‌ گذار روی هزینه تعویض و اجرای پنجره دوجداره هستند. برخلاف تصور بسیاری از افراد، جهت تعویض پنجره‌ های قدیمی خود با پنجره دوجداره، علاوه بر شیشه‌ های مخصوص، به قاب پروفیل نیاز خواهید داشت.

این پروفیل می‌تواند از جنس مواد مختلفی همچون UPVC، چوب، آلومینیوم، آلوود و... باشد. وجود تنوع زیاد در جنس و قیمت‌ های متفاوت آن‌ ها، دست بازتری برای انتخاب مطابق با بودجه به شما می‌دهد. جهت مطلع شدن از هر یک از قیمت‌ های فوق، از کارشناسان و مشاوران فعال ما کمک بگیرید.

قرار ملاقات با ما

از طریق فرم زیر می توانید درخواست قرار ملاقات را ثبت نمایید: