Menu
بازگشت به بلاگ

ترمال بریک

ترمال بریک

امروز هم می‌خواهیم طی این مقاله از سایت به بررسی پنجره ترمال بریک، بپردازیم. پنجره‌ ها جزء اساسی و اصلی از نمای کلی ساختمان‌ ها هستند. همه شما باید همان گونه که به طراحی داخلی ساختمان و خانه خود اهمیت می‌دهید، باید برای نمای ساختمان و نوع پنجره‌ های آن ارزش قائل شوید. پنجره ترمال بریک چیست ؟ نوعی پنجره مدرن و نوینی است که اخیراً به خاطر برخورداری از ویژگی و مزایای فوق العاده مورد توجه و استقبال حجم عظیمی از کاربران قرار دارد.

در ادامه به بررسی ترمال بریک و پروفیل آلومینیوم ترمال بریک خواهیم پرداخت، با ما همراه باشید.


تاریخچه پیدایش سیستم ترمال بریک

سیستم ساخت پنجره از گذشته‌ های دور تا کنون دچار تغییر های زیادی در موارد اولیه، نوع پنجره، نحوه نصب و ابعاد شده است. در حال حاضر نیز شاهد تولید پنجره ترمال بریک از جنس آلومینیوم هستیم. آلومینیوم برای اولین بار در اواخر قرن نوزدهم به عنوان مصالح ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گرفت، ولی استفاده از آن برای ساخت و پنجره ترمال بریک چندین سال زمان برد تا به این ساختار و طراحی امروز دست یابد.


در دهه‌ های 1920 و 1930 معماران در آمریکا تمایل داشتند تا در خانه‌ های بزرگ خود از پنجره‌ های بزرگ‌ تری استفاده کنند تا نور زیادی از طریق پنجره وارد ساختمان شده و محیط درونی روشن‌ تر شود. اما مشکل بعدی گرمای خورشید بود که باعث گرم شدن داخل خانه می‌شد، بنابراین به منظور کنترل گرما نیاز به سیستم دیگری بود.

مهندسان پروژه شروع به جایگزینی واحد های پنجره تک جداره قدیمی کردند و سپس واحدهای شیشه عایق دو جداره با نام تجاری جدید که اغلب دارای شیشه‌ های مملو از آهن بود را وارد بازار کردند. این کار به کنترل آب و هوای داخل خانه کمک زیادی می‌کرد و جایگزین مناسبی برای پنجره‌ های قدیمی بود.


پنجره شیشه‌ای ترمال بریک

بیشتر نمای درب و پنجره‌ ها از شیشه تشکیل شده است که همین امر سازندگان را مجاب می‌کند تا از شیشه‌ های مرغوب با عایق بندی بیشتر استفاده کنند تا بیشتر مورد توجه کارفرمایان قرار بگیرد. بر اساس تحقیقات انجام شده در صورت عایق نبودن در و پنجره‌ ها حدود پنج درصد اتلاف انرژی صورت می‌گیرد و البته لازم به ذکر است که اتلاف انرژی از طریق پروفیل‌ های آلومینیومی با کیفیت بالا نسبت به پروفیل‌ های آهنی کمتر می‌باشد.

پروفیل‌ های آلومینیومی در بازار به دو شکل ساده و ترمال بریک وجود دارند که در پروفیل‌ های ساده آلومینیوم تک جداره و در پروفیل‌ های ترمال بریک از آلومینیوم دو جداره استفاده می‌کنند و در ادامه توضيحات تکمیلی را درباره این نوع پروفیل‌ ها به شما ارائه می‌دهیم.


ترمال بریک چیست؟

ترمال بریک یا همان گرمابند، عایقی است که در قسمت خارجی چارچوب درب و پنجره‌ ها قرار می‌گیرد. درواقع این عایق از جا به‌ جا شدن حرارت جلوگیری می‌کند و به منظور جدا کردن سازه‌ هایی که هدایت حرارتی بالایی دارند، از آن استفاده به عمل می‌آید. آلومینیوم رسانای خوبی برای گرما و سرما است و می‌تواند گرما یا سرمای زیادی را از طریق درب و پنجره‌ها از‌ دست بدهد یا به دست بیاورد.


معایب پنجره ترمال بریک

امروزه آلومینیوم به دلیل مقاومت بالا و سختی زیاد فلزی مهم و کارآمد است که به عنوان ماده اولیه در ساخت درب و پنجره مورد استفاده قرار می‌گیرد؛ اما رسانایی زیاد آلومینیوم ایراد بزرگ این فلز برای استفاده از آن در ساخت درب و پنجره‌ها به حساب می‌آید. خود آلومینیوم به تنهایی عایق گرما و سرما نیست فقط زمانی که تیغه پلی آمید عایق را میان پروفیل می‌دوزند، ارتباط جداره بیرونی با جداره داخلی را قطع و در نهایت پروفیل آلومینیوم را تبدیل به عایق یا همان ترمال بریک می‌کند.

بنابراین به همین دلیل پنجره‌های ترمال بریک طراحی و به بازار عرضه شدند تا حد زیادی ایرادات پنجره‌های آلومینیومی را برطرف کنند.


درب و پنجره ترمال بریک

ویژگی هدایت و رسانایی آلومینیوم نقیصه و ایرادی بزرگ برای استفاده از درب و پنجره ترمال بریک پنجره آلومینیومی محسوب می‌گردد. به همین دلیل پنجره‌ های ترمال بریک طراحی و تولید شدند که تا حدود بسیار زیادی این نقص را برطرف کنند.

در عین حال این مزیت‌ ها و ویژگی‌ های مثبت آلومینیوم را نیز حفظ نمایند. درب و پنجره ترمال بریک، از فناوری‌ های پیشرفته‌ ای جهت بهبود بهره‌ وری انرژی و عایق‌ بندی نویز در خانه‌ ها استفاده می‌شود.

برای ساخت درب و پنجره پنجره‌ ترمال بریک از اکستروژن های پلی آمید تقویت شده و دو جداره با فاصله‌ های لبه گرم به عنوان موانع استفاده می‌کنند.

طراحی این پنجره‌ ها به گونه‌ای می‌باشد که در صورت بروز گرمای شدید یا صداهای خیلی بلند، عبور آن‌ها از یک طرف پنجره به طرف دیگر را به حداقل می‌رساند. عملکرد عایق حرارتی بالای این‌ پنجره‌ ها سبب گشته که گزینه‌ ای مناسب برای ساختمان‌ های تجاری و مسکونی به حساب بیاید که در پی یافتن روش‌ هایی ایده آل جهت کنترل و بهبود عملکرد حرارتی ساختمان هستند.

مقاله مرتبط : طراحی و اجرای اسکای لایت

پروفیل آلومینیوم ترمال بریک

پروفیل آلومینیوم ترمال بریک دارای ویژگی‌ های متعددی است که یکی از مهم‌ ترین دلایل تولید این پروفیل‌ ها در ساخت انواع مدل پنجره‌ های دو جداره، وجود پارامتر های مثبتی می‌باشد که این فلز را نسبت با سایر فلزات و مواد اولیه در ساخت پنجره متمایز می‌کند.


پنجره ترمال بریک با استفاده از تکنیک ترمال بریک و اقداماتی بر آلومینیوم اعمال می شود. این پنجره مزایای زیادی دارد و می تواند همچون یک عایق عمل کند. استفاده از این درب و پنجره ها در ساختمان های مسکونی و صنعتی بسیار رایج است و به بهره وری انرژی کمک زیادی می کند. درب و پنجره ها در افزایش ارزش یک ساختمان تاثیر زیادی دارند و باید در انتخاب آن ها دقت کافی را داشته باشید. در ادامه درباره اهمیت استفاده از درب و پنجره ترمال بریک بیشتر صحبت می کنیم.

جهت مشاوره درباره پروفیل آلومینیوم ترمال بریک و ترمال بریک میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.


مشخصات فنی پنجره ترمال بریک

اما از آنجا که آلیاژ آلومینیوم یک فلز است و قبل‌تر هم گفتیم که انتقال حرارت در این فلز نسبتاً سریع رخ می‌دهد، بنابراین زمانی که اخلاف دما میان فضای داخلی و فضای بیرونی زیاد باشد؛ آلیاژ های آلومینیوم به پلی برای انتقال حرارت تبدیل می‌شوند.

علاوه بر نوار های پلی آمید که در بین پروفیل آلومینیوم پنجره جهت جلوگیری از اتلاف انرژی مورد استفاده قرار می‌گیرد، شیشه‌ های عایق بندی شده تک جداره، دو جداره و سه جداره نیز در عملکرد عایق صدا و گرما و سرما می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد.


قیمت ترمال بریک

قیمت ترمال بریک به عوامل مختلفی بستگی دارد که همگی به شرح زیر اند:

- قیمت روز شمش آلومینیوم که مهم‌ ترین تأثیر را بر روی قیمت آلومینیوم ترمال بریک می‌گذارد.

- کیفیت بیلت استفاده برای تولید پروفیل آلومینیوم اعم از فابریک یا غیر فابریک بودن

- هزینه خدمات پوششی مانند آندایزینگ

- خدمات رنگ‌ های الکترواستاتیک

- وزن پروفیل و نوع سیستم پنجره از عوامل مهم بر قیمت پروفیل آلومینیوم ترمال بریک می‌باشد.

شما میتوانید جهت مشاوره درباره پروفیل آلومینیوم ترمال بریک با کارشناسان فنی ما تماس حاصل نمایید.


ترمال بریک و عوامل موثر در قیمت آن 

البته قیمت ترمال بریک به عوامل زیر نیز بستگی دارد که می‌تواند شما را در شناخت و خرید پروفیل پنجره ترمال بریک کمک کند :

- نوع سیستم پروفیل آلومینیوم

- ابعاد پنجره

- ضخامت و نوع شیشه

- یراق آلات


پنجره ترمال بریکپنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی

پنجره‌ آلومینیومی ترمال بریک کشویی، دارای یک فناوری منحصر به فرد هست که مانعی در برابر حرارتی از جنس پلی اورتان می باشد. این پنجره‌ ها، رسانایی قاب آلومینیومی خود را شکسته، به طور قابل توجهی از منتقل شدن حرارت توسط بخش داخلی پنجره به بخش بیرونی جلوگیری می‌کند. این‌ امر بازدهی طولانی مدت و صرفه جویی در هزینه‌ ها را برای صاحبان خانه به ارمغان می‌آورد.

در این میان سیستم پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی رایج‌ ترین سیستم مورد استفاده برای درب و پنجره‌ها است که با عملکردی ساده در نوع بازشو، می‌تواند برای هر مدل فضایی مناسب و جذاب باشد. برخی منازل به دلیل نداشتن فضای کافی نگران باز و بسته کردن پنجره‌ های خود هستند تا فضای زیادی را اشغال نکند. پنجره‌ های ترمال بریک کشویی این مشکل را حل می‌کند چرا که به دلیل کشویی بودن این پنجره‌ ها فضای بسیار کمی اشغال شده و مشکلی را هنگام باز و بسته کردن پنجره به وجود نمی‌آورد.

این پنجره‌ ها با شیشه‌ های دو جداره یا سه جداره گزینه ایده‌آلی برای عایق‌ بندی حرارتی، صوتی و البته ایمنی و استحکام خانه شما هستند. با توجه به این ویژگی‌ ها بهترین‌ انتخاب پنجره‌های آلومینیومی ترمال بریک کشویی خواهد بود که می‌تواند جایگزینی مناسب برای پنجره‌ های قدیمی و البته پروژه‌ های جدید شما باشد.

در ادامه به بررسی پروفیل آلومینیوم ترمال بریک میپردازیم، با ما همراه باشید.


درب و پنجره آلومینیوم نرمال

این نوع پنجره‌ ها مدرن با ظاهری شیک و استحکام بالا هستند. برای دستیابی به عملکرد بهتر این پنجره می‌توان با دو جداره نمودن آن سطح کیفی را مقداری بالا ببرید. وزن این گونه پنجره‌ها پایین بوده و نحوه نصب پنجره ترمال بریک را آسان‌تر می‌کند.

نگهداری از پنجره‌های آلومینیومی کار راحتی به نظر می‌رسد. در این راستا می‌توانید از یک اسفنج مرطوب برای پاکسازی و نظافت آن‌ ها استفاده کنید. علاوه بر این عایق حرارتی و انتقال گرما در این متریال در برابر پنجره‌های آلومینیومی ترمال بریک ضعیف‌ تر است. حتی اگر از شیشه دو جداره و یا حتی سه جداره استفاده کنید به دلیل جنس قاب پنجره باز هم عایق ضعیفی خواهید داشت.


مزایای ترمال بریک و تفاوت آن با آلومینیوم نرمال

داشتن مزایای عالی پنجره ترمال بریک سبب شده است تا در میان طراحان، سازندگان و البته مصرف کنندگان بسیار محبوب باشد. پیش از این بخش نیز، در مورد هر دو نوع پنجره صحبت کردیم حال در ادامه به تفاوت پنجره‌ های ترمال بریک و نرمال می‌پردازیم :

- کاهش 50 برابری هدر رفتن انرژی گرمایی و سرمایشی در ساختمان

- مقاومت در برابر نفوذ آب

- عدم نیاز به نگهداری

- عدم خوردگی و زنگ زدگی

- عایق حرارتی فوق العاده


برتری پروفیل آلومینیوم ترمال بریک نسبت به UPVC

پروفیل آلومینیوم ترمال بریک به دلیل سهولت در ساخت، شکل پذیری و البته مقاومت‌ در میان سازندگان و مصرف کنندگان بسیار محبوب است. این پروفیل‌ ها به گونه طراحی و ساخته شده‌اند که می‌توانند با مزایای پنجره‌ های یو پی وی سی رقابت کنند و حتی از آن‌ها برتری یابند. از جمله این مزایا می‌توان به اجرای خدمات رنگ پودری درب و پنجره آلومینیومی اشاره کرد که در پنجره‌ های یو پی وی سی وجود ندارد. همچنین امکان آنادایز کردن پروفیل آلومینیوم باعث استحکام و دوام آن در برابر خوردگی شده و به ما این امکان را می‌دهد که آن را رنگ آمیزی کنیم.

در مجموع خریدن پروفیل آلومینیوم ترمال بریک میتوانید گزینه خوبی برای شما باشد و پروفیل آلومینیوم ترمال بریک یکی از بهترین گزینه ها برای خرید یک ترمال بریک میباشد.


پروفیل آلومینیوم ترمال بریک چیست؟

فلز آلومینیوم در ساخت درب و پنجره به کار می‌رود و به دلیل سبک بودن از طرفداران بسیاری هم در صنعت ساختمان‌سازی برخوردار است. اما یکی از ضعف‌های بزرگ پنجره‌های آلومینیومی رسانا بودن آن است. در زمستان و تابستان به راحتی حرارت به وسیله این فلز انتقال پیدا می‌کند و باعث می‌شود اتلاف انرژی در مقیاس زیاد صورت بگیرد. از همین رو برای کاربردی‌تر شدن این پنجره‌ها از ویژگی ترمال بریک استفاده می‌کنند تا پروفیل آلومینیوم ترمال بریک کاربرد بهتری داشته باشد. برای تهیه پروفیل آلومینیوم ترمال بریک در بین پروفیل‌های آلومینیومی از تیغه‌های پلی آمید استفاده می‌کنند، این کار باعث می‌شود آلومینیوم نارسانا شود.
 

پروفیل آلومینیوم ترمال بریک و مزایای آن

همان‌طور که گفته شد ترمال بریک یک عایق حرارتی ایجاد می‌کند و این امر موجب جلوگیری از اتلاف انرژی می‌شود. همین ویژگی مهم باعث می‌شود در طولانی مدت هزینه‌های انرژی کاهش پیدا کند. کاهش هزینه‌های انرژی موجب شده تا خرید پروفیل آلومینیوم ترمال بریک بسیار مقرون به‌صرفه باشد. حتی اگر هزینه‌های خرید برای شما از سایر پنجره‌های عادی هم بیشتر شود بازهم استفاده از این نوع پنجره‌های عایق در طولانی مدت موجب می‌شود هزینه‌های صورت گرفته به شما بازگردد. از دیگر ویژگی‌های مهم این پنجره‌ها عایق بودن در برابر صدا و آب است. به همین دلیل استفاده از این محصولات باعث می‌شود که از خانه خارج یا وارد نشود.


نحوه ساخت پروفیل آلومینیوم ترمال بریک 

برای ساخت پروفیل آلومینیوم ترمال بریک در مرحله اول بیلت آلومینیوم را زیر فشار بسیار بالا و درجه حرارت مطلوب قرار می‌دهند و در ادامه هم آن را از بین قالب‌های مخصوصی به حرکت در می‌آورند. به دلیل فشار بالایی که روی آلومینیوم است ماده اولیه به طور کامل تغییر شکل داده است و پروفیل آلومینیوم ترمال بریک شکل می‌گیرد.


مزایای خرید پروفیل آلومینیوم ترمال بریک

گرما و صدا را نسبت به پنجره‌های معمولی به میزان بسیار قابل توجهی کاهش می‌دهد.

ضد اشتعال بوده و دچار آتش سوزی نمی‌شود.

نگهداری آن سخت نیست و موارد قابل توجهی ندارد.

دوام و طول عمر بالایی دارد.

دچار خوردگی نمی‌شود.

می‌توان پروفیل آلومینیوم ترمال بریک را دو رنگ کرد. نمای داخلی و بیرونی را رنگ متفاوت زد.

مقاوم در برابر فشار باد با وجود سبک بودن

ساخت ابعاد و طرح‌های پروفیل آلومینیوم ترمال بریک تنوع بالایی دارد.

قابلیت بازیافت بودن و داشتن سازگاری با محیط زیست

مقاوم در برابر با زلزله و سرقت

مقاومت در برابر آلودگی هوا و گرد و غبار


از همراهی شما تا این لحظه نهایت تشکر و سپاس را دارم. اگر شما هم علاقه‌مند به اجرای پنجره ترمال بریک از پروفیل آلومینیومی هستید، مجموعه پارس آمود با قیمت پنجره ترمال بریک همواره آماده همکاری با شماست.

به یاد داشته باشید که این شرکت مهندسی سالیان سال با بهره‌گیری از کارکنان و مهندسان کاربلد، پروژه های مجلل و عظیمی را به اجرا رسانده است. جهت آشنایی بیشتر با آن ها، به مقاله های موجود در سایت مراجعه کنید.

نظرات خود را در رابطه با پروفیل آلومینیوم ترمال بریک، با ما به اشتراک گذارید.


پنجره های آلومینیومی ترمال بریک

یکی از انواع پنجره‌های آلومینیومی موجود در بازار، پنجره های آلومینیومی ترمال بریک است. این پنجره‌ها می‌توانند با داشتن خاصیت عایق بودن بسیار عالی، برای ساختمان‌های مسکونی و تجاری گزینه بسیار خوبی محسوب شود. پنجره ترمال بریک در واقع، یک نوع پنجره خاص است که با ترکیب یک ماده عایق و جداره‌های آلومینیومی ساخته می‌شود. درب و پنجره ترمال بریک را می‌توان بر اساس نیاز برای هر مکانی مورد استفاده قرار داد.

اگر فاکتور اصلی شما برای خرید درب و پنجره آلومینیومی، کاهش مصرف انرژی است؛ توصیه می‌کنیم که حتما به دنبال خرید پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی یا بازشو باشید؛ اما قبل از خرید و استفاده از این پنجره‌ها، بد نیست که در مورد خصوصیات و مزایای استفاده از درب و پنجره‌های ترمال بریک اطلاعات کافی کسب کنید. پس در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا با قیمت درب و پنجره ترمال بریک، پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی و جزئیات این پنجره‌ها آشنا شوید.


پنجره آلومینیومی ترمال بریک

ترمال بریک در لغت به معنای شکست حرارت است. پس زمانی که در مورد ترمال بریک در درب و پنجره صحبت می‌کنیم، منظورمان شکست حرارتی است که در درب و پنجره اتفاق می‌افتد. پنجره های آلومینیومی ترمال بریک یکی از انواع پنجره‌های ساختمانی تولید شده در کشور ایران هستند که می‌توانند کاربردهای بسیار زیادی در امر عایق‎سازی ساختمان داشته باشند. درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی و بازشو، از دو بخش اصلی به نام آلومینیوم و یک لایه عایق تشکیل شده‌اند. لایه عایق به کار رفته در پروفیل آلومینیوم، از جنس پلی آمید است که می‌تواند باعث عایق‎سازی پروفیل شود. 

در حال حاضر، پنجره‌های آلومینیومی دوجداره نیز نمی‌توانند مانند پنجره های آلومینیومی ترمال بریک، باعث عایق‎سازی حرارت و عدم عبور حرارت از محیط بیرون به داخل ساختمان شوند؛ اما درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک به دلیل داشتن یک لایه پلی آمید در بین پروفیل آلومینیوم، می‌تواند مانع از انتقال حرارت بین دو طرف پنجره شود. پنجره های آلومینیومی ترمال بریک در واقع نوع خاصی از پنجره‌های آلومینیومی هستند که به دلیل داشتن یک لایه عایق در میان خودشان، می‌توانند باعث کاهش نیاز به مصرف انرژی شوند. 


درب و پنجره ترمال بریک 

همانطور که متوجه شدید، پنجره ترمال بریک نوع خاصی از پنجره‌های آلومینیومی است که به دلیل داشتن یک لایه عایق با نام پلی آمید، با این نام در بازار شناخته می‌شود. در حال حاضر امکان استفاده از درب و پنجره ترمال بریک برای انواع ساختمان‌ها وجود دارد تا بتوان از مزایای این درب و پنجره‌ها بهره‎مند شد. از جمله مزایای استفاده از درب و پنجره ترمال بریک، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 
کاهش مصرف انرژی در ساختمان 
مهم‎ترین دلیل محبوبیت پنجره های آلومینیومی ترمال بریک، صرفه‎جویی است که در مصرف انرژی دارند. این پنجره‌ها می‌توانند تا 90 درصد فضای داخل ساختمان را عایق‎سازی کنند و از انتقال حرارت میان دو محیط جلوگیری کنند. بنابراین، در روزهای گرم سال امکان عبور هوای گرم به داخل ساختمان کاهش پیدا می‌کند. همچنین، در روزهای سرد سال نیز هوای درون خانه گرم باقی می‌ماند؛ چون درب و پنجره ترمال بریک اجازه ورود هوای سرد را به داخل خانه نمی‌دهند. 
کاهش هزینه‌های خانواده ها
همانطور که پنجره های آلومینیومی ترمال بریک می‌توانند باعث کاهش مصرف انرژی در ساختمان‌ها شوند، تاثیر زیادی روی کاهش هزینه‌های خانواده‌ها نیز دارند. همانطور که می‌دانید، بخش اعظمی از هزینه‌های مربوط به قبض برق، آب و گاز مربوط به وسایل گرمایشی و سرمایشی است که در روزهای مختلف سال در ساختمان روشن می‌شوند. اگر درب و پنجره‌ها عایق نباشند، باعث هدررفت انرژی و نیاز به افزایش مصرف آن می‌شوند. بنابراین، می‌توان با کمک پنجره آلومینیومی ترمال بریک، تا حد زیادی هزنیه‌های خانواده‌ها و ساختمان‌های بزرگ را کاهش داد.
افزایش امنیت ساختمان 
درب و پنجره آلومینیومی به خودی خود می‌تواند باعث افزایش امنیت ساختمان‌ها شوند. حال اگر به‎صورت ترمال بریک طراحی شده باشند، اثربخشی بیشتری نیز پیدا خواهند کرد. با کمک درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک، می‌توان امنیت ساختمان‌ها را افزایش داد. 
امکان ساخت پنجره ترمال بریک با تنوع رنگ بسیار بالا 
رنگ‌های الکترواستاتیک که برای ساخت پنجره ترمال بریک استفاده می‌شوند، دارای تنوع بسیار زیادی هستند. بنابراین، افراد می‌توانند بر اساس سبک دکوراسیون دلخواه خودشان، بهترین پنجره‌های ترمال بریک را از نظر رنگ انتخاب کنند. 
قابل اجرا به‎صورت کشویی و بازشو
پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی یکی از انواع پنجره‌های ترمال بریک آلومینیومی است که می‌تواند برای ساختمان‌هایی با محدودیت فضا، بهترین گزینه باشد. از مزایای این پنجره‌ها، می‌توان به امکان اجرای آن‌ها به‎صورت کشویی و بازشو اشاره کرد. 

پنجره ترمال بریک 

تنها عیب پنجره ترمال بریک را می‌توان در قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک جستجو کرد. بالا بودن قیمت درب و پنجره ترمال بریک می‌تواند باعث ایجاد محدودیت در خرید افراد شود. با این حال، هر چقدر هم که قیمت درب و پنجره ترمال بریک بالا باشد، باز هم به لطف کاهش مصرف انرژی و کاهش هزینه‌های زندگی، می‌تواند از لحاظ اقتصادی به‎صرفه باشد.

پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی

به‎طور‎کلی، پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی می‌تواند عملکرد مشابه با پنجره آلومینیومی ترمال بریک بازشو داشته باشد؛ اما در مواقعی که امکان استفاده از پنجره ترمال بریک بازشو وجود نداشته باشد، می‌توان از درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی استفاده کرد. 

قیمت درب و پنجره ترمال بریک

یکی از فاکتورهای اصلی افراد برای خرید و انتخاب درب و پنجره ترمال بریک، بحث قیمت است. قیمت درب و پنجره ترمال بریک بر اساس نوع درب و پنجره و ابعاد آن تعیین می‌شود. متاسفانه، با توجه به بالا رفتن قیمت خرید آلومینیوم، قیمت قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک نیز بالا رفته است. البته این افزایش قیمت پنجره آلومینیومی ترمال بریک، فقط مربوط به پنجره های آلومینیومی ترمال بریک و این درب‌ها نیست؛ بلکه می‌تواند تمامی درب و پنجره‌های آلومینیومی را پوشش دهد. 
فارغ از افزایش قیمت درب و پنجره ترمال بریک، اجازه دهید تا یک نکته را در مورد قیمت پنجره الومینیومی ترمال بریک برای شما روشن کنیم. اول اینکه این درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک، می‌توانند در مصرف انرژی صرفه‎جویی کنند. بنابراین، شما باید بدون توجه به قیمت پنجره الومینیومی ترمال بریک و برای حفظ محیط زیست اقدام به خرید این درب و پنجره‌ها کنید. 
از طرف دیگر با توجه به اینکه درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک موجب کاهش مصرف انرژی می‌شوند، می‌توانند در هزینه‌های شما نیز صرفه‎جویی کنند. پس اگرچه قیمت درب و پنجره ترمال بریک نسبت به درب و پنجره‌های معمولی زیادتر است؛ اما باز هم ارزش خرید برای این درب و پنجره‌ها وجود دارد.
جمع‎بندی
در این مقاله سعی کردیم شما را با درب و پنجره های آلومینیومی ترمال بریک آشنا کنیم. اگر قصد خرید این درب و پنجره‌ها را دارید، توصیه می‌کنیم که توجه زیادی به قیمت پنجره الومینیومی ترمال بریک نداشته باشید؛ چون به‎هرحال، این درب و پنجره‌ها می‌توانند در هزینه‌های شما صرفه‎جویی کنند. با این حال، برای اینکه اطلاعات بیشتری در مورد قیمت پنجره الومینیومی ترمال بریک کسب کنید، می‌توانید با فروشندگان این درب و پنجره‌ها در ارتباط باشید.

قرار ملاقات با ما

از طریق فرم زیر می توانید درخواست قرار ملاقات را ثبت نمایید: