Menu
بازگشت به بلاگ

درب و پنجره pvc شوکو آلمان

@description

درب و پنجره pvc شوکو آلمان از پیشرفته‌ترین صنایع درب و پنجره در جهان به‌شمار می‌آیند. بهره‌مندی از تکنولوژی نوین کاربرد آلیاژهای فلزی مقاوم در ترکیب با شیشه، طراحی بی‌نظیر و دقت بالا در ساخت این محصولات، آنها را به کالایی متمایز در عرصه تولیدات صنعتی درب و پنجره تبدیل کرده است.

علاوه بر این مدیریت مجموعه توانسته محصولات خود را به‌لحاظ کیفی در تمامی مراحل پشتیبانی نموده و با استانداردهای سختگیرانه اروپایی و امریکایی انطباق دهد.

در این مقاله شما را با مزایای کاربردی و اهداف تولید این ملزومات ساختمانی مدرن آشنا می‌کنیم.

با ما تا انتهای مطلب همراه بمانید.


درب و پنجره pvc شوکو آلمان: استحکام و ظرافت در یک قاب!

عصر مدرن، ویژگی‌ها و مختصات خود را دارد که کار و زندگی در بناهای راحت و امن یکی از آنهاست. درب و پنجره، به‌عنوان بخش مهمی از ایمنی و راحتی هر بنا مطرح بوده و ساختار آن، تاثیر زیادی در کیفیت کلی سازه دارد.

این بخش از ملزومات ساختمانی از جهات مختلف قابل بررسی هستند. زیبایی و دوام، دو مورد از مهم‌ترین این ویژگی ها هستند که در درب و پنجره pvc شوکو آلمان به‌خوبی دیده می‌شوند.

کاربرد متریال مرغوب، بخش ثابت ساخت این نوع درب و پنجره است که طی سال‌های طولانی همواره حفظ شده و کاربران را بابت دسترسی به محصولاتی بادوام و ماندگار آسوده‌خاطر نموده است.

از سوی دیگر در کنار دوام و کارایی، همه ما مایلیم در بناهایی امروزی و شیک با ملزومات ظریف و زیبا سکونت داشته باشیم. زیبایی درب و پنجره‌های pvc، در چند دهه اخیر به‌خوبی توانسته این نیاز را تامین کند. اما تفاوت در کیفیت ساخت، همواره بخشی از این پروسه بوده است.

نمونه‌های زیادی از این نوع محصولات در بازار وجود دارد که از سطح کیفی و ظرافت در ساخت برخوردار نیستند.

محصولات اصیل و بادوام شوکو آلمان در این مورد با حساسیت بالایی ساخته و مونتاژ می‌شوند.

در ادامه مطلب شما را با برخی دیگر از ویژگی‌های این تولیدات آشنا می‌کنیم، همچنین برای افزایش اطلاعات درباره پروفیل آلومینیومی شوکو میتوانید روی لینک کلیک نمایید.

با ما همراه بمانید.


درب و پنجره pvc شوکو آلمانویژگی‌های برتر درب و پنجره pvc شوکو آلمان چگونه آزموده می‌شوند؟

درب و پنجره اصلی‌ترین راه‌های ارتباطی هر ساختمان با فضای خارجی هستند. از امنیت بنا تا تعادل دما و پوشش و بسیاری موارد دیگر توسط این سازه‌ها تامین می‌شود.

اما اگر بنا باشد آزمون کیفی ملزومات ساختمانی تنها در عمل و هنگام استفاده صورت گیرد، کاربران دچار زحمت زیادی خواهند شد.

شوکو آلمان، سازنده مصنوعات فلزی و ترکیبی ساختمانی با نمای شیشه، استانداردهای سختگیرانه‌ای در این مورد دارد.

آزمایش‌های کیفی متعددی بر روی این لوازم صورت می‌گیرد تا پیش از رسیدن به‌دست مصرف کنندگان، از عدم وجود مشکلات ساختاری و کاربردی در بخش‌های مختلف اطمینان حاصل شود.

با هم برخی از این آزمایشات را مرور می‌کنیم:


  • مقاومت در برابر آتش‌سوزی

بروز آتش سوزی در ساختمان از موارد پیش‌بینی نشده‌ای است که می‌تواند بخش های مختلف از جمله درب و پنجره‌ها را تحت تاثیر قرار داده و آنها را به‌کلی از بین برده یا دچار تغییر شکل جدی کند. به‌طوری که کارایی و عملکرد اصلی خود را از دست بدهند.

در درب و پنجره pvc شوکو آلمان این موارد پیش‌بینی شده و ساختار و مواد سازنده به‌طوری ترتیب داده شده‌ تا در صورت بروز آتش‌سوزی، آسیب جدی به درب و پنجره وارد نشود.

دوام و استقامت در برابر باد و طوفان: بسیاری از ساختمان‌های شهری به‌ویژه در طبقات فوقانی با تبعات ناشی از بروز باد و طوفان و نزولات آسمانی نظیر برف و باران روبرو هستند. ساختار بادوام و محکم درب و پنجره pvc شوکو آلمان برای مقاومت در برابر این عوامل فیزیکی مهیا شده است. به‌طوری که کوچکترین آسیبی از این موارد ندیده و از نفوذ باد، سرما یا گرد و غبار ناشی از طوفان به داخل نیز جلوگیری می‌کند.


  • مقاومت در برابر تنش‌های حرارتی 

تغییرات محسوس دما و تنش‌های حرارتی از مواردی هستند که بر عمر مفید و ماندگاری درب و پنجره تاثیر می‌گذارند. در برخی اقلیم‌های آب و هوایی نظیر مناطق خشک، تفاوت دمای شب و روز به‌حدی زیاد است که بر متریال مصرفی در سازه تاثیر گذاشته و آنها را دچار آسیب و شکستگی می‌کند. هم‌چنین کاربرد ملزوات سرمایشی و گرمایشی در بنا، گاه تفاوت دما را در شرایط گوناگون رقم می‌زند که در مجموع می‌تواند به بروز صدماتی در بخش‌های مختلف ساختمانی منجر شود.

برند درب و پنجره پی وی سی شوکو آلمان، تدارکات ایمنی لازم را در ساخت محصولات خود به‌کار گرفته تا از این نوع آسیب‌ها در امان باشد.


  • دوام در برابر تنش‌های حرکتی و زلزله

بروز جابجایی و حرکت شدید مانند آنچه در زلزله شاهد آن هستیم، یکی از مواردی است که بخش‌های مختلف بنا به‌ویژه درب و پنجره‌ها دچار آسیب و شکستگی می‌شوند. شوکو آلمان با انجام آزمایشاتی میزان مقاومت تولیدات خود را در برابر این تنش‌های حرکتی سنجیده و آن را در بیشترین میزان ممکن، تنظیم کرده است.


  • مقاومت در برابر دفرمه شدن و دگردیسی اجزای کاربردی و عمر مفید یراق آلات

بسیاری از انواع ملزومات ساختمانی و یراق آلات مصرفی در آنها، با گذشت زمان و به‌دلیل تاثیرات فیزیکی و محیطی، به‌تدریج تغییر شکل داده و در نهایت فواید کاربردی خود را از دست می‌دهند. تولیدات pvc شوکو آلمان با کاربرد متریال مرغوب و آزمایش کیفیت و دوام شکل، از این نظر دارای ضمانت هستند.

انواع واشرجات و یراق آلات و طریقه اکسترود پروفیل‌های آلومینیومی در مجموعه شوکو آلمان مراحل و تست‌های لازم در برابر تغییر فرم را می‌گذراند و با اطمینان به‌دست مشتریان می‌رسد.

مقاوم در برابر ضربه: بخشی از آسیب‌های ساختمانی در بخش درب و پنجره به ضربات ناگهانی و وارد آمدن فشار به آنها مربوط می‌شود. موردی که با صدمه به این ملزومات، تغییر شکل و گاه تخریب کامل همراه است. محصولات درب و پنجره pvc شوکو آلمان در این موارد آزمایشات کاملی را از سر می‌گذرانند و از نظر مقاومت در برابر هر نوع ضربه حتی شلیک گلوله تست می‌شوند.

آزمایش‌های انجام شده در کنار گواهینامه‌های معتبری از موسسات قابل اعتماد نظیر IFT ، DAP، DAKKS و ATI امریکا همگی گواه بر کیفیت بالای این تولیدات اروپایی هستند.


درب و پنجره پی وی سی شوکو آلمان
درب و پنجره pvc شوکو آلمان

اگر به ساختار باکیفیت، ایمنی و راحتی ساختمان اهمیت می‌دهید، درب و پنجره pvc شوکو آلمان انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

متریال مرغوب، کیفیت ساخت و مونتاژ و استانداردهای دقیق و سطح بالای به‌کار گرفته شده در این ملزومات کاربردی ساختمانی تضمین کننده کیفیت این محصولات است.

به‌علاوه وجود مراکز تست این محصولات در آزمایشگاه‌های کنترل کیفی مجموعه، فرصتی پدید آورده تا محصولات درب و پنجره pvc شوکو آلمان پیش از رسیدن به دست مشتری، مراحل و آزمون‌های کیفیت کالا را با استانداردهای بسیار دقیق و سختگیرانه طی کنند.

شما نیز اگر خواهان استفاده از ملزومات ساختمانی مرغوب و بادوام هستید و مایلید بابت کاربرد متریال مرغوب در آنها اطمینان داشته باشید، این محصولات را در قالب درب و پنجره pvc شوکو آلمان تجربه کنید.

قرار ملاقات با ما

از طریق فرم زیر می توانید درخواست قرار ملاقات را ثبت نمایید: