Menu
بازگشت به بلاگ

شرکت آلومینیوم رینرز بلژیک

@description

بیشتر پیمانکاران و مالکان ساختمان برای تامین رفاه و رضایت ساکنین ساختمان از ایده‌های مدرن و تکنولوژی کمک می‌گیرند. البته ما به شما پیشنهاد می‌کنیم درباره شرکت سازنده تجهیزات مدرن و پیشرفته نیز اطلاعات لازم را به دست آورید. شرکت آلومینیوم رینرز بلژیک یکی از شرکت‌هایی است که سال‌های سال در زمینه عرضه محصولات آلومینیومی فعالیت داشته است.

این شرکت توانسته با ایده‌های نوآورانه و پایدار وارد بازار شود و همچنان موقعیت خود را حفظ کند. با نگاهی اجمالی به پیشینه شرکت آلومینیوم رینرز بلژیک متوجه سابقه درخشان آن خواهیم شد.

پیشینه شرکت آلومینیوم رینرز بلژیک

شروع فعالیت شرکت آلومینیوم رینرز بلژیک از سال 1965 و شهر دافل آغاز شد. به طور کلی این شرکت از همان روزهای نخستین فعالیت خود را بر روی آلومینیوم متمرکز کرد و تا به امروز نیز در راستای محصولات آلومینیومی گام برداشته است. طراحی‌های این مجموعه ابتدا فقط به شکل کلاسیک انجام می‌شد و رفته‌رفته تنوع بیشتری پیدا کرد. سال 1969 برای شرکت آلومینیوم رینرز بلژیک سال بزرگی بود. در این سال، شرکت توانست قلمروی خود را بیرون از مرزهای بلژیک گسترش دهد. این مسئله نشان‌دهنده ترقی و پیشرفت کار شرکت بلژیک بود.

در 20 سپتامبر 1973، یان رینرز در یک تصادف رانندگی جان خود را از دست داد و خانواده او مدیریت شرکت را به دست گرفتند. با این اتفاق شرکت reynaers سال‌های سختی را پشت سر گذاشت اما توانست وفاداری خود را به مشتریان اثبات کند. در نهایت نیز با تکیه بر تلاش فداکارانه کارکنان و اعتماد مشتریان خود توانست به یک سازمان موفق تبدیل شود.

شرکت رینرز درب و پنجره‌های آلومینیومی ترمال بریک را در پاسخ به تقاضای پروژه صرفه‌جویی انرژی و عایق حرارتی گسترش داد. تمام این موارد توانست شرکت reynaers را به یک شرکت قابل اعتماد و پیشرفته تبدیل کند. زمانی که تقاضای تولید محصول از سمت مشتریان بیشتر شد، دامنه فعالیت رینرز به اروپای غربی از جمله فرانسه، آلمان، انگلیس و ایرلند کشانده شد. در اوایل دهه 1990 نیز فروش محصول در کشورهای مجارستان، جمهوری چک، لهستان، رومانی، اوکراین، روسیه، کشورهای بالتیک و... آغاز شد.

گسترش این فعالیت‌ها در اروپای شرقی باعث تاسیس شرکتی در اسپانیا شد و تعداد کارمندان شرکت را به 322 نفر رساند. ضمن اینکه شرکت توانست گواهی کیفیت ISO 9001 را از آن خود کند.


مطلب پیشنهادی: قیمت درب و پنجره ترمال بریک


اهمیت بازار شرق برای توسعه محصولات شرکت بلژیک

شرکت آلومینیوم رینرز بلژیک، اروپای مرکزی و شرقی و خاورمیانه را بازار مناسبی برای رشد خود می‌داند. چرا که اقتصاد این کشورها در حال توسعه بوده و پروژه‌های توسعه عظیمی اعم از تجاری و مسکونی در آن‌ها در حال اجراست. با توجه به گسترش فعالیت شرکت، دفاتر فروش جدیدی نیز در سوئیس، مجارستان، جمهوری چک و ترکیه افتتاح شده است.

زمانی که توافق‌نامه همکاری بین چین و شرکت رینرز بلژیک انجام شد، پای این مجموعه به شرق آسیا نیز باز شد. این برند در حال حاضر به 5 قاره و 70 کشور صادرات دارد.

برند رینرز در زمینه تولید پوشش دیوار، درب و پنجره آلومینیومی ترمال بریک، درب و پنجره‌های کشویی، سقف‌های شیشه‌ای، سیستم‌های آفتابگیر و... فعالیت رسمی دارد. دارای پشتیبانی فنی است و برای معماران، پیمانکاران و سازندگان امکان مشاوره فراهم می‌کند.

شرکت آلومینیوم رینرز بلژیک

شرکت آلومینیوم رینرز بلژیک و دلایل محبوبیت آن

شرکت رینرز اساس کار خود را بر مبنای آلومینیوم پیش می‌برد. آلومینیوم فلزی است که انعطاف مناسبی دارد و می‌تواند برای هر سازه و ساختاری کاربرد داشته باشد. در نتیجه هر نوع ساختمان و فضایی با هر نوع معماری و دکوراسیونی از فلز آلومینیوم استقبال می‌کند.

شرکت reynaers با نیازهای معماری معاصر هماهنگ است و می‌تواند نیازهای کاربر امروزی را به‌خوبی پوشش دهد.

پنجره‌های بزرگ کشویی یکی از محصولات ویژه در شرکت آلومینیوم بلژیک است. این پنجره‌ها شرایط لازم برای استفاده از نور طبیعی را فراهم می‌کنند. ضمن اینکه دید بیشتری از فضای بیرون به وجود می‌آورند. تامین نور بیشتر برای محیط منزل می‌تواند باعث صرفه‌جویی در انرژی شود.

ترمال بریک یکی از مهم‌ترین فناوری‌های عرضه شده در شرکت است. ترمال بریک یک فاصله‌گذار پلاستیکی است که بین دو قاب آلومینیومی درب یا پنجره قرار می‌گیرد. در نتیجه دو فلز رسانای آلومینیوم امکان انتقال انرژی به هم را نخواهند داشت. این تکنیک برای ممانعت از هدررفت انرژی مدنظر قرار می‌گیرد.

محصولات رینرز با توجه به خصوصیات و ویژگی‌های مختلف می‌توانند در هر نوع آب و هوایی کاربرد داشته باشند.

پنجره‌های شرکت، عایق بسیار خوبی برای صدا، ورود آلاینده‌های جوی و هدر رفت انرژی هستند.

درب و پنجره‌های آلومینیومی از سطح بالای ایمنی برخوردار هستند و با ویژگی‌های ضد حریق عرضه می‌شوند.

شرکت آلومینیوم رینرز بلژیک مکانیزم‌های مختلفی برای باز کردن درب و پنجره در نظر گرفته است. این پنجره‌ها به شکل تاشو، بالابر یا کشویی باز می‌شوند. ایده‌های خلاقانه در نحوه باز و بسته کردن پنجره، باعث طراحی زیبا و مدرن بیشتر محصولات شرکت شده است.

پروفیل‌های آلومینیومی شرکت می‌توانند پانل‌های شیشه‌ای تا وزن ۷۰ کیلوگرم را پشتیبانی کنند.

محصولات با گارانتی به مشتری عرضه می‌شوند. بنابراین مشتریان در هنگام خرید این محصولات دغدغه و نگرانی ندارند.

مهم‌ترین دلیل اعتبار شرکت reynaers چیست؟

مهم‌ترین دلیل محبوبیت شرکت رینرز بلژیک، ایده‌های خلاقانه و نوآوری است. در حال حاضر این ایده‌ها بر روی صرفه‌جویی انرژی متمرکز شده است. اغلب پیمانکاران، صاحبان سرمایه و مالکان ساختمان به دنبال روش‌های اقتصادی و مقرون‌به‌صرفه برای جلوگیری از هدررفت انرژی هستند. از این رو ایده‌های خلاقانه این شرکت توانسته تحول عظیم در ساختمان‌سازی به وجود آورد. به کمک این ایده‌ها می‌توان از پرداخت هزینه بسیاری برای مصرف انرژی جلوگیری کرد و از تعدیل دمایی در محیط ساختمان لذت برد.

چرا شرکت reynaers فلز آلومینیوم را انتخاب می‌کند؟

این فلز ضد زنگ بوده و می‌تواند در برابر ناملایمات جوی اعم از یخبندان، آب باران و ... دوام بیاورد.

در برابر ضربه و تنش مکانیکی نیز مقاومت بالا و عمر مفیدی دارد.

ظاهر درخشان و براقی دارد و می‌تواند پوشش مناسبی برای فضاهای مختلف باشد.

سبک است و وزن اضافی را بر سازه یا ساختمان تحمیل نمی‌کند. همانطور که می‌دانید امروزه به سبک بودن وزن ساختمان بسیار توجه می‌شود. چون این موضوع ایمنی ساختمان را افزایش می‌دهد و از جمله استانداردهای ساختمان‌سازی است.

قابلیت رنگ‌آمیزی دارد و ضد حریق است.

کار کردن با آلومینیوم راحت بوده و به‌آسانی می‌توان آن را مطابق با نوع نیاز شکل و فرم داد.

آلومینیوم رینرز بلژیک

جمع‌بندی

شرکت آلومینیوم رینرز بلژیک در زمینه ساخت درب و پنجره آلومینیومی، سیستم‌های کشویی و... فعالیت می‌کند. این شرکت سابقه گسترده‌ای داشته و در حال حاضر با سایر کشورها برای فروش یا نمایندگی در ارتباط است. محصولات برند رینرز در سراسر جهان محبوبیت دارند. این موضوع بیشتر به دلیل نوآوری و نوع فلز مورد استفاده شرکت است. ایده‌های خلاقانه، نحوه طراحی، استحکام و دوام فلز آلومینیوم و... نیز توانسته‌اند محبوبیت این برند را افزایش دهند.

قرار ملاقات با ما

از طریق فرم زیر می توانید درخواست قرار ملاقات را ثبت نمایید: