Menu
بازگشت به بلاگ

طراحی نمای شیشه ای ترمال بریک

@description

طراحی و اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک تحولی در نمای سازه های مدرن است که اخیرا نگاه‌ها را به سوی خود جلب نموده است. زیبایی و استحکام این محصولات در کنار ویژگی‌های کاربردی دیگر آن نظیر عایق‌های مختلف و درخشش نما باعث شده بسیاری از سازه‌های مدرن امروزه این گزینه را برای تکمیل کارهای ساختمانی خود در بخش نما انتخاب کنند، با ما همراه باشید.

مجری نمای شیشه ای ترمال بریک و نقش آن در کیفیت اجرا، با ما تا انتهای مطلب همراهی کنید، همچنین میتوانید برای افزایش اطلاعات درباره اجرا نمای شیشه ای، روی لینک کلیک نمایید.

 • در نوشتار پیش رو ضمن بررسی این موارد می‌خوانیم

اجرا نمای شیشه ای از نوع ترمال بریک و نکاتی که باید در نظر داشت.

اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک، آمیزه‌ای از زیبایی و دوام

از مزیت‌های کاربردی این نما بیشتر بدانیم!

اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک

اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک گزینه‌ای برای درخشش و زیبایی بیشتر است.

نمای هر سازه حساس‌ترین قسمت از آن است که بیش از سایر بخش‌ها دیده شده و تاثیر به‌سزایی در تعیین کلاس و سطح کیفی بنا دارد. فرصتی مناسب برای سازندگان تا با کاربرد گزینه‌های جدید و برتر متریال مصرفی بتوانند بیشترین توجه را به یک سازه جلب کنند.

شیشه و تنوع محصولات آن با فناوری‌های روز دنیا در سال‌های اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته و آن را به متریال اصلی در نمای ساختمان‌ تبدیل کرده است. شیوه‌های گوناگون ساخت شیشه و به‌کارگیری فاکتورهای تقویتی در آن هم از دیگر مزایایی است که این نوع نمای ساختمانی را در صدر لیست مواد مصرفی در این بخش از سازه‌های برتر قرار می‌دهد.

در این میان پدیده جدید، زیبا و جنجالی شیشه های نمای ترمال بریک با مزایای کاربردی متنوع مجریان پروژه‌های ساختمانی زیادی را به کاربرد این نوع متریال جلب نموده است.

در ادامه مطلب به بررسی ویژگی‌ زیبایی نما و تاثیر انتخاب مجری نمای شیشه ای ترمال بریک بر آن خواهیم پرداخت.

با ما همراه بمانید.

 • آیا زیبایی بنا تنها تاثیر اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک است؟

زیبایی همواره از بخش‌های مهم در معمار بناهای لاکچری را تشکیل می‌دهد که نمی‌توان و نباید از نقش موثر آن به‌راحتی چشم پوشید. امروزه و با استفاده از نماهای شیشه‌ای که با تنوع رنگ و درخشش فوق‌العاده ساخته می‌شوند، این جنبه از ساخت‌وساز و نمای بیرونی نما بیش از همیشه کاربردی شده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با این وجود، زیبایی تنها بخشی از مزیت‌های فراوانی است که از کاربرد این نوع نمای شیشه‌ای نصیب کاربران می‌شود.

مجری نمای شیشه ای ترمال بریک با انتخاب گزینه‌های برتر در این پروسه، نتایج چشمگیری را علاوه بر زیبایی به کاربران هدیه می‌کند.

در ادامه مطلب به بیان دیگر ویژگی‌های ممتاز این محصولات می‌پردازیم.

اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک


طراحی نمای شیشه ای ترمال بریک و ۱۱ مزیت کاربردی!

در طراحی و اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک موارد و نکات فراوانی وجود دارد که به مزیت‌های کاربردی برای این محصول منجر می‌شود.

در این بخش از مطلب به مرور این موارد می‌پردازیم:

 • عایق صدا

آلودگی صوتی امروزه به یکی از معضلات بناهای شهری تبدیل شده که با وجود ترافیک، سر و صدای ناشی از تردد افراد و کاربرد وسیع ماشین‌ها و وسایل موتوری چندان راه گریزی برای آن وجود ندارد! اما می‌توان بناهای خود را به عایق‌های اکوستیک مجهز نمود و تا حد زیادی از دامنه ورود صداهای آلاینده و آزار دهنده به درون بناها کاست. برای عایق بندی صحیح نیازمند انتخاب درست مجری نمای شیشه ای ترمال بریک هستید.

یکی از مزیت‌های کاربردی اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک یکی هم عایق قوی در برابر صداست که در این نوع بناها بسیار مفید و کاربردی ظاهر می‌شود.

 • عایق در برابر آلودگی هوا

این روزها مشکلات آلودگی هوا در هر نقطه از شهرها و حتی حومه آنها به عاملی مزاحم تبدیل شده و آلاینده‌ها به یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بیماری‌زا بدل شده‌اند. کاربرد شیشه‌های محافظ می‌تواند از ورود این ذرات آلاینده به محیط کار و زندگی ممانعت کرده و محیط را برای تنفس سالم مهیا کند.

به این ترتیب و با کاربرد تخصصی متریال و نمای خاص، ضمن برخورداری از جلوه زیبا و متمایز اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک، از مزیت تنفس هوای سالم و عاری از ذرات آلاینده نیز بهره‌مند خواهید بود.

 • عایق در برابر عبور اشعه مضر خورشید

اشعه آفتاب با وجود خواص و مزایای بسیاری که دارد، دارای برخی عناصر مضر برای پوست نیز هست. این بخش بیشتر به اشعه ماوراء بنفش موجود در آن مربوط می‌شود که خوشبختانه قابل پیشگیری است.

کاربرد اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک به‌خوبی از عهده این مورد برآمده و با حذف اشعه ماوراء بنفش از طیف نور بازتاب شده خورشید، حفظ سلامتی را با زیبایی نمای سازه ترکیب می‌کند.

 • ایمنی بنا

اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک بسیار مستحکم بوده و از نظر ضریب ایمنی رتبه خوبی را به خود اختصاص می‌دهد. ویژگی که در بناهای مسکونی و تجاری امتیازی خاص محسوب شده و کاربران زیادی را به استفاده از آن تشویق می‌کند. این نوع شیشه از متریال بادوام و بسیار محکم تهیه شده و به‌لحاظ محافظت از ایمنی دارای استاندارد بالایی است که مورد توجه کاربران مشکل‌پسند نیز واقع شده است.

خواص ضد سرقت این نوع شیشه‌ و نمای ساختمان هم طرفداران خاص خود را دارد که با اقبال خوب مشتریان نیز روبرو شده است. طراحی و اجرای نمای شیشه ای ترمال بریک، میتواند ایمنی بنای شما را تضمین کند.

 • کاهش هزینه‌های نماسازی

شیشه متریالی اقتصادی است که با زیبایی چشمگیر، بنای ساختمانی را به‌طرز جالبی خاص و متمایز می‌کند. اجرای این شیوه نسبت به سایر موارد با قیمت بهتر و کاملا به‌صرفه بوده و از مزیت اقتصادی در بخش‌های مختلف برخوردار است.

بی‌نیازی از عملیات سنگین ساخت‌وساز در بخش نما و شیوه‌های مدرن نصب در اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک آن را به گزینه‌ای راحت و موفق در این زمینه تبدیل کرده است.
با انتخاب مجری نمای شیشه ای ترمال بریک، که در کار خود مجرب است میتوانید از هزینه های اضافی جلوگیری نمایید.

مجری نمای شیشه ای ترمال بریک

 • تنوع رنگی بالا

گرچه استفاده از شیشه در نمای ساختمان دیرینه‌ای چند دهه‌ای دارد، اما هیچ‌گاه مانند دوران ما با پدیده‌های متنوع و رنگین همراه نبوده است. اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک با تنوع بالای رنگ، توان بالایی در تامین رضایت کاربرانی با سلیقه‌ها و الزامات گوناگون دارد.

در بحث دکوراتیو داخلی بنا نیز، این بخش دارای تاثیر بالایی بوده و به تکمیل دکوراسیون داخلی کمک می‌کند.

 • تحمیل بار مرده کمتر به بنا

یکی از مهارت‌های حرفه‌ای در مهندسی مدرن بنا، کاهش حداکثری بار مرده وارد بر ساختمان است. موردی که اجرای آن با بسیاری از مصالح ساختمانی نما با موفقیت چندانی روبرو نیست.

اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک از موارد استثنایی به‌شمار می‌رود که در این زمینه بسیار موفق عمل می‌کند. به‌طوری که کمترین بار مرده به این شکل بر نمای سازه‌ای وارد می‌شود. این مزیت کاربرد شیشه نمای ترمال را به گزینه‌ای ایده‌آل برای این مورد تبدیل کرده است.

 • مقاوم در برابر تنش حرارتی

استفاده از نمای زیبای ترمال بریک علاوه بر مزیت‌های فراوان دیگر، بنای شما را در برابر تغییرات ناگهانی دما نیز محافظت می‌کند. از دمای بسیار پایین در روزهای برفی تا حرارت مستقیم و حتی حریق، این نوع نمای ساختمانی قابلیت ایستادگی در برابر دماهای مختلف را داراست.

 • بهره‌مندی از استانداردهای بین‌المللی

کاربرد این نوع نما به تایید محافل ساختمانی معتبر رسیده و پروتکل‌های آن از استانداردهای جهانی نظیر Passive House پیروی می‌کند. به این ترتیب نصب آن با اطمینان خاطر بالایی بابت نکات و موارد کیفی همراه بوده و از مشکلات متداول در متریال بی‌کیفیت و سطح پایین معاف است.

 • قابلیت کاربرد شیشه‌های متنوع و مجاز

با استفاده از روش اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک شما فرصت کاربرد هر یک از انواع شیشه‌های ویژه این کار را در انواع یک، دو یا چند جداره را خواهید داشت. به‌شرط آنکه از استانداردهای حرفه‌ای مربوط به این نوع متریال برخوردار بوده و کیفیت لازم را داشته باشند.

پرسش‌های لازم درباره طراحی، کیفیت اجرا و انتخاب متریال مصرفی را می توانید با مجریان حرفه‌ای و شرکت‌های دست‌اندرکار این نوع نما مطرح نموده و اطلاعات لازم در این زمینه را کسب نمایید.

 • مقاوم در برابر لرزش

یکی از مشکلات کلاسیک نماهای شیشه‌ای که تا همین اواخر به‌کار گرفته می‌شدند، آسیب‌پذیری بالا در برابر لرزش و به‌ویژه زلزله بود که مشکلات زیادی را برای کاربران ایجاد می‌کرد.

اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک از مزیت کاربرد شیشه های ضد لرزش و مقاوم در برابر زلزله نیز برخوردار است که ایمنی بنا را از این جهت نیز تامین می کند.

مجری نمای شیشه ای ترمال بریک، با اجرای صحیح نمای شیشه ای ترمال بریک میتواند تمامی مشکلات شما را برطرف سازد.

طراحی و اجرای نمای شیشه ای ترمال بریک

طراحی و اجرای نمای شیشه ای ترمال بریک یکی از مهمترین بخش های اجرای نمای شیشه ای ترمال بریک میباشد، طراحی و اجرای نمای شیشه ای ترمال بریک، نیازمند متخصصان مجرب این حوزه میباشد.
اگر در حال اجرا یا تغییر نمای بنا هستید، گزینه‌های متنوع و مجریان مختلفی پیش رو دارید. انتخاب مجری نمای شیشه ای که بتواند پروژه را به‌خوبی هدایت کرده و به ‌بهترین شکل اجرا کند، اهمیت زیادی دارد. با وجود ثابت بودن شیوه‌ کلی کار، به‌کارگیری مجریان کارآزموده در این زمینه به نتایج بهتری منجر منجر شده و از هر نظر می‌تواند سطح کار را ارتقاء دهد.

در این مورد، سرعت اجرای پروژه اهمیت زیادی دارد و از نظر اقتصادی و زمان به نفع صاحب پروژه خواهد بود. هم‌چنین به‌کارگیری ملزومات مدرن و مناسب برای مراحل نصب از دیگر ویژگی‌هایی است که مجریان موفق و باتجربه از آن برای سهولت و اجرای بهتر به‌کار می‌گیرند.
اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک

در طراحی و اجرای نمای شیشه ای ترمال بریک از مواد غیر رسانای حرارتی استفاده شده است. این مواد در چهارچوب فلزی درب و پنجره قرار می گیرند. با اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک دو بخش داخلی و خارجی از هم جدا می شوند. با طراحی نمای شیشه ای ترمال بریک می توانید از جا به جا شدن حرارت و هوای مطبوع درون ساختمان جلوگیری کنید. مجری نمای شیشه ای ترمال بریک به شما کمک می کند تا به بهترین نحو از انرژی استفاده کنید تا به هیچ عنوان انرژی سرمایشی یا گرمایشی هدر نرود. به این ترتیب اجرا نمای شیشه ای ترمال بریک راهی برای صرفه جویی در هزینه های شماست. برای طراحی نمای شیشه ای ترمال بریک از پلی آمید استفاده می شود که مقاومت و کیفیت درب و پنجره را افزایش می دهد. این نما در رنگ های متنوعی در بازار وجود دارند. در صورتی که تمایل به استفاده از آن را دارید، می توانید رنگ های مختلفی را انتخاب کنید. به علاوه شما می توانید برای طراحی و اجرای نمای شیشه ای ترمال بریک از دو رنگ متفاوت استفاده کنید و قسمت های داخلی و خارجی آن را با دکوراسیون داخلی یا خارجی ساختمان هماهنگ کنید.

 • ویژگی ها و مزایای طراحی و اجرای نمای شیشه ای ترمال بریک

نمای ترمال بریک معمولا در جایی استفاده می شود که بخواهید از انتقال حرارت به بیرون جلوگیری کنید.  برای ساخت این نما از موادی استفاده می شود که رسانایی بسیار کمی در گرما دارند. به طوری که وقتی از آن استفاده می کنید، یک مانع فیزیکی برای انتقال گرما به بیرون ایجاد کرده اید. طراحی نمای شیشه ای ترمال بریک طوری است که همچون یک عایق عمل می کند و اجازه نمی دهد هوای مطبوع داخل ساختمان به بیرون درز کند. وقتی از هدر رفتن انرژی به صورت اساسی جلوگیری شود، هزینه های آن هم تا حد زیادی کاهش پیدا می کند. به این ترتیب می توانید در طولانی مدت با کاهش هزینه ها، اثر استفاده از نمای ترمال بریک را مشاهده کنید.

مطلب پیشنهادی:


سیستم کرتین وال

 • و در پایان...

نمای ساختمان بخشی مهم و تاثیرگذار در ارزش‌گذاری آن بوده و نقش مهمی در کاربری آن دارد. استفاده از شیوه‌ مدرن و امروزی نمای شیشه ای ترمال بریک و کرتیل وال از بهترین نمونه‌های اجرای مفید این بخش به‌شمار می‌آید که این روزها با استقبال خوبی در همه جای دنیا روبروست.

مزایای کاربردی بسیار و زیبایی فوق‌العاده این نما توانسته ضمن تامین راحتی و ایمنی ساختمان، آن را به نمونه‌ای پرطرفدار تبدیل کند. از وجود خواص عایق صدا، دما و آلودگی تا مقاومت در برابر لرزش و دیگر موارد مفید و کاربردی در این نوع نمای ساختمانی، همه چیز دست به هم داده تا از آن پیشنهادی مورد پسند علاقمندان به اجرای نمای مدرن و امروزی بسازد.

با نمای شیشه ای ترمال بریک ارزش سازه خود را بالاتر ببرید و سازه‌ای امروزی، لاکچری و مدرن را با نمای شیشه‌ای بسیار زیبا تجربه کنید.

قرار ملاقات با ما

از طریق فرم زیر می توانید درخواست قرار ملاقات را ثبت نمایید: